Розпочався журналістський конкурс «Репортери надії В Україні». Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише розкриває проблеми сучасного суспільства, а й показує шляхи їх вирішення та спонукає людей до дій. Конкурс проводиться в Україні вчетверте.

Організатор конкурсу - Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслти матеріали, що містять вирішення актуальних проблем сучасного суспільства у сфері економіки, релігії, культури чи соціальних питань.  Матеріали подані на конкурс мають бути опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2014 року по 7 червня 2015 року.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство»,  «Економіка», «Культура», «Релігія».

Матеріали на конкурс приймаються  впродовж року до 7 червня 2015 року включно.

Нагородження переможців відбудеться одразу після їх оголошення членами журі (під час  VIІІ Екуменічного Соціального Тижня у жовтні 2015 року). Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. та відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримають дипломи учасників Конкурсу.

Детальна інформація про конкурс:

http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery

6 червня 2012 року в Україні оголошено IІI Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто представляє важливі питання сучасного суспільства і дає на них конкретні відповіді та показує шляхи вирішення проблем.