Центральною метою "Обсерваторії успішних ініціатив" є створення електронної бази найкращих ініціатив зі всієї України. Відбір ініціатив здійснюватиметься з урахуванням наступних параметрів:

В рамках Екуменічного Соціального Тижня реалізовується самобутній проект "Обсерваторія успішних ініціатив". Про це детальніше в розмові з координатором проекту Зайцевою Анастасією.

Тепер у Львові є своя «Обсерваторія успішних ініціатив». Сьогодні, 7 жовтня, в рамках 3-го Екуменічного Соціального Тижня проект представила Анастасія Зайцева, його координатор, під час робочого столу під назвою «Обсерваторія успішних екуменічних, солідарних та філантропічних ініціатив». Окрім того під час засідання учасники представили кілька проектів, які уже увійшли у базу даних «обсерваторії», а також говорили особливості теоретичного підгрунтя творення проектів.

Проект Інституту Екуменічних Студій (http://www.initiatives.org.ua/uk.html), який стартував у червні 2010 року в рамках створення Національної мережі Екуменічних Соціальних Тижнів. Це електронна база успішних ініціатив зі всієї України.

Метою створення Обсерваторії успішних ініціатив є генерування найкращих екуменічних, філантропічних та солідарних ініціатив з усієї країни для підкреслення сильних сторін, обміну досвідом, підсилення кооперації між Церквою, громадськими організаціями, навчальними закладами, владою та бізнес-структурами, а також для активного залучення благодійників, благодійних фондів з України та з закордону, і для розвитку філантропії в Україні загалом.

Ініціативою може бути діяльність окремих осіб (об’єднань громадян, парафіян) та організацій, поширена в окремому регіоні (парафії, селі, місті, районі, області), масштабні всеукраїнські проекти, міжнародні проекти тощо.

Приймаємо описи успішно реалізованих та потенційно успішних ініціатив від людей доброї волі, від парафій, громадських організацій, навчальних закладів, державних установ, фондів, підприємств. Для цього необхідно  здійснити Реєстрацію нової ініціативи або заповнити реєстраційну картку, яку ви можете отримати, написавши нам за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.