Чим відрізняється український тиждень від тих тижнів, які проводяться у країнах Європи (Франції, Бельгії, Італії, Польщі, Німеччині та інших)?

Як зазначив на одній з прес-конференцій Почесний Президент Соціальних тижнів Франції Мішель Камдесю, в Україні проводився перший у Європі Екуменічний соціальний тиждень, де наголос падає на слові екуменічний. Якщо у Європі соціальні тижні – це звична подія, то ні разу не відбувалося екуменічних тижнів. Україна, зі своїми тисячолітніми традиціями, звернула увагу на спільність християнських цінностей та вартостей для різних конфесій і на перше місце висунула ідею об’єднання, для соціального блага суспільства.
Які теми та проблеми порушували?

Цьогорічною темою тижня був Український кооперативний рух, який потужно розвивався у 30-х роках попереднього століття. Українська діаспора, яка проживає у багатьох містах США та Канади зберегла та розвинула його. На жаль, історичні умови України не дали можливості утвердити кооперативного руху і розвинути у великих масштабах, але останніми роками рух набирає все більших обертів і його ефективність вражає. Тому організатори Першого екуменічного соціального тижня ставили за мету ознайомити львівську громадськість з традиціями та функціонуванням українського кооперативного руху.

Nike air jordan Sneakers | Vans Lowland CC 'Flame' Women's - VN0A54MH0851

14 червня о 19:00 на площі Ринок відбувся молодіжний християнський концерт за участю українських та зарубіжних виконавців. Чим цей концерт відрізнявся від багатьох, які відбувалися до того? Чим він відрізнявся від того, який через кілька годин розпочався у Києві на майдані незалежності за участю Пола Макартні?

nike dunk high black leather chair for sale | Air Jordan

Навчання християнських та єврейських соціальних організацій розпочалося у суботу, 14 червня, у Львівській міській радіта продовжилося за круглими столами у Національному університеті «Львівська політехніка». Для початку учасники поділилися досвідом соціальної політики двох міських рад, Львівської та Паризької, розглянули схему пошуку коштів для християнських організацій та міжнародну роль недержавних соціальних організацій.

Adidas shoes | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

Саме стільки тривали документальні фільми на соціальну тематику, показ яких відбувся 13 червня 2008 року у «Музеї ідей». Якщо день перед тим глядачі мали змогу заглибитися у глобальні проблеми, з якими стикається ціле людство у фільмі «Незручна правда», то в п’ятницю короткометражні фільми розповідали про проблеми соціальних організацій України. Актуальність тем була не меншою, оскільки девізом Екуменічного соціального тижня є «Подбай про ближнього!», а соціальні установи, що демонстрували фільми як ніхто знає як втілити його у життя. Крім того, фільми відображали реальність, яка межує з нашими буднями, але про яку ми часто забуваємо, – це було своєрідне нагадування про реалій життя, про християнські цінності, які ми покликані виявляти, про потребуючих та тих, хто має дар, силу та безмежну любов виявляти любов.

Running Sneakers Store | New Balance 327 WOMENS Moonbeam/Outerspace - Afterpay Available

14 червня у рамках Екуменічного соціального тижня відбувалося навчання християнських та єврейських соціальних організацій, до участь у якому зголосилося більше пів сотні громадських та соціальних організацій Львова. Керівники та працівники цих організацій навчалися шукати партнерів та кошти, дискутували на теми соціальної роботи та екуменічного заангажування, соціальної політики у Львівській області та інші актуальні для міста та області питання. Тренерами для організацій виступили не лише українські експерти, але й гості з Франції, США, Бельгії, що вже багато років працюють в соціальних організаціях.

Asics shoes | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov

У приміщені сесійної зали Львівської обласної ради 13 червня 2008 року відбулась наступна академічна конференція на тему «Соціальна політика в Україні з точки зору українських християнських церков». Модератором даного засідання був ректор Українського Католицького Університету о. Борис Ґудзяк.

Першим виступив Архієпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви Ігор Возняк. Він наголосив на актуальності єдності людей у спільноті та пошуку шляхів порозуміння церков різних віровчень. Зазначив, що у спільнотах потрібно допомагати один одному, а не думати лише про себе, так, як це роблять у різноманітних організаціях при церквах.

Best Authentic Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ijmedph

13 червня 2008 року в Українському Католицькому Університеті розпочалася академічна конференція „Духовний підхід до економічного і соціального життя: Український кооперативний рух”.

На конференції розглянули економічний і соціальний досвід української діаспори й українських кредитних спілок на території України в історії та сьогодні. Серед доповідачів були Микола Галів член Української кредитної спілки (Нью Йорк), Тарас Підзамецький головний управитель Української кредитної спілки (Торонто), Андрій Олейчик директор департаменту нагляду за кредитними установами та член Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Львів) та Степан Гелей завідувач кафедри історії та політології Львівської комерційної академії.

latest Running | First Look: Air Jordan 1 Low "SNKRS Day" - Fitforhealth

Перший екуменічний тиждень – це неординарна подія для нашого міста, яка має на меті привернути увагу громадськості до потреб незахищених верств населення, про що свідчить гасло цьогорічного тижня – «Подбай про ближнього!». У його рамках о 15:00, 10 червня відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Соціальне обличчя Львова», яка триватиме до суботи.

Відкрили фотовиставку Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталка Федорович, депутат міської ради, представник фракції «Свобода» Іван Гринда та Заступник начальника управління праці та соціально захисту Оксана Яковець. Вони розповіли про важливість, актуальність та мету фотовиставки.
Коли «Соціальне обличчя Львова» дивиться на тебе, то важко встояти, щоб не глянути на нього. Це не усміхнене та щасливе обличчя. Це згорьовані та потребуючі очі дитини, матері, батька, бабусі та дідуся.
На перший погляд, ці світлини подібні до чийогось страшного фотоальбому. Вдивившись краще, розумієш, що це більше нагадує хроніки дня. Простоявши кілька хвилин, усвідомлюєш, що ці звичайні для кожного мешканця картини, які він бачить щодня, проходячи містом, настільки жахливі, що не вкладаються у голові. А найжахливіше те, що у повсякденні вони не викликають таких емоцій. У житті вони стали звичними, ми намагаємося їх уникати, не звертаємо на них уваги, відсторонюємося від них.

bridge media | Nike Dunk Low SP University Red - Grailify

Відзначенням переможців конкурсу малюнка та есе «Подбай про ближнього», у якому взяли участь близько сотні львівських школярів, 9 червня розпочався 1-ий Екуменічний соціальний тиждень. Цей тиждень триватиме протягом семи днів та включатиме навчання соціальних організацій Львова, академічну конференцію присвячену кооперативному рухові та екуменічний культурний фестиваль.

Організатор соціального екуменічного тижня, директор Інституту екуменічних студій УКУ д-р Антуан Аржаковський зазначив, що це дуже символічно, що саме діти розпочинають акцію, у якій візьмуть участь сотні людей, серед яких перша леді України Катерина Ющенко, екс-генеральний директор Міжнародного валютного фонду Мішель Камдесю, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні Жан Поль Везіан, представники усіх християнських Церков в Україні та ін. «Усі згідні, що допомагати ближньому – це наш пріоритет, проте ми повинні голосно про це сказати не тільки для Львова, але й для усього світу», - сказав пан Аржаковський, звертаючись до дітей.

latest jordan Sneakers | New Balance 327 Moonbeam Leopard , Where To Buy , undefined , Spartanova

Закликати молодих людей активніше долучатися до громадського життя та допомоги іншим має на меті концерт християнської музики, що відбуватиметься в рамках Першого екуменічного соціального тижня, який проходитиме 9-15 червня у Львові. Про це сьогодні, 4 червня, на прес-конференції заявила керівник Центру мирянського лідерства УКУ, організатор концерту Ольга Зарічинська.

У прес-конференції також взяли участь директор театру "Воскресіння" Ярослав Федоришин, львівська співачка Ірина Федишин та співачка з Франції Laure A. Під час культурного екуменічного фестивалю львів’яни зможуть оглянути в Музеї ідей виставку фоторобіт, побачити вистави Львівського духовного театру «Воскресіння» – «Глорія» та «Світ прекрасний», переглянути фільми на соціальну тематику, а також послухати концерт духовної музики та співу.

Buy Sneakers | Nike Air Force 1 for Women & Men - Buy Online - Fitforhealth