В часі панельної дискусії «Діалог між церквою, суспільством і державою», Павло Смицнюк поділився із учасниками баченням сучасної ситуації в Україні, зазначивши:

“В Україні, держава та церкви намагаються співпрацювати у формі партнерства, одночасно поважаючи незалежність кожної сторони. Ми можемо говорити про взаємопідтримку, але також про неоднозначність в певному відношенні. Я хочу проілюструвати це такими трьома прикладами. По-перше, роль церков у формуванні держави та суспільства. Майдан став періодом, коли церкви одноголосно виступили проти несправедливості з боку держави. Сьогодні, в умовах війни, коли населення східних областей країни та внутрішньо-переміщені особи отримують недостатній рівень уваги — церкви виявляють свою проактивну та щедру підтримку. Більше того, церкви закликають до примирення, навіть у випадках, коли це залишається непопулярним в українському суспільстві. По-друге, вплив держави на церкви. Пандемія Covid-19 вимагала від церков більшої відповідальності. Більшість католицьких та православних спільнот стали дуже обережними. Але певні церкви поводилися неначе “нечемна дитина”: заперечуючи небезпеку вірусу, проповідуючи магічний підхід до Святих Таїнств, тощо. В цей момент, держава зіграла позитивну роль, закликаючи церкви стати більш відповідальними. По-третє, це випадок, коли був присутній ризик неоднозначності у відносинах між церквою та державою. Проголошення нової Православної Церкви наступило як певного роду благословення для багатьох українців, чиїм церковним структурам бракувало канонічності. Католики та Протестанти отримали нового учасника екуменічного діалогу. Однак, сам факт, що ця Церква була утворена при підтримці держави, заставило хвилюватися представників багатьох церков та окремих особистостей. Вони відчували небезпеку утворення de facto державної церкви. Здається, що ці переживання не здійснилися. Загалом ця ситуація, показала, що як українська держава, так і церкви повинні з обережністю ставитися до захисту легітимного розмежування церкви та держави.”

Running sport media | Nike SB x by Parra Federation Kits 2021 , Pochta

Міжнародний Форум

14-й Екуменічний Соціальний Тиждень

«Плекаючи Спільне Благо: Разом До Сталого Розвитку»

5-9 жовтня 2021 р.

М. Львів, (з опцією онлайн)

Щорічний міжнародний форум «Екуменічний соціальний тиждень» (ЕСТ) об’єднує ресурси громади, влади, ЗМІ, соціальних організацій, Церков, освітян та молодіжних організацій навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях, соціальному вченню Церкви та принципах сталого розвитку.

У продовження теми минулорічного форуму «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії», який зібрав учасників із 15 країн та різних сфер діяльності, Організаційний комітет ЕСТ пропонує до обговорення тему сталого розвитку.

Ставимо собі за мету залучити фахівців до обговорення Цілей сталого розвитку, екуменічного соціального вчення та створити майданчик міждисциплінарного обміну досвідом та діалогу. Ми прагнемо налагодити комунікацію між усіма гравцями суспільних змін (громадський сектор, науковці, бізнес, Церква та релігійні організації, ЗМІ, екологи, державний сектор) та через їх меседжі осмислювати виклики сьогодення, шляхи розв’язання проблем та розбудови справедливого світу.

Sports Shoes | Saldos - Entrega gratuita

05.05 1

В Україні, котра у 1986-му році пережила Чорнобильську катастрофу, атомна енергетика і досі виробляє більше 50% всієї електроенергії – при всіх очевидних загрозах, пов’язаних зі зношеністю інфраструктури. Чи так має бути в майбутньому? Як маємо сприймати ядерну енергетику та її основні ризики - з точки зору інженера, богослова, еколога, психолога та історика? Що і як ми можемо робити в перехідному періоді? Якими є світові тренди і яке наше місце у них? Яким є наратив Чорнобиля у модерній історії – України та світу? Що Україна може дати світові за наслідками Чорнобиля і як може позитивно змінитися сама?

Захід відбувається в межах проекту Інституту екуменічних студій Українського католицького університету (УКУ) - 14-й Екуменічний соціальний тиждень "Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку", за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні, сприяння Відділу громадського партнерства Львівської міської ради, у партнерстві із Аналітичним центром УКУ.

Giftofvision - Sneakers search engine | Womens Shoes Footwear & Shoes Online

172697565 757041784963263 6764151475600343072 nУ четвер, 15 квітня, відбувся перший міждисциплінарний захід в межах проєкту 14-й Екуменічний соціальний тиждень, який цього року присвячений темі сталого розвитку. Онлайн-дискусія "Як Соціальне вчення Церкви зміцнює сталий розвиток?" зібрала в Zoom релігійних експертів різних конфесій, а також представників громадського сектору. Ініціював захід Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.

Доповідачами виступили д-р Зіновій Свереда, доктор соціальної економіки та о. д-р. Олег Кіндій, доцент кафедри богослов'я, директор ГО "Центр екобогослов'я та сталого розвитку". Модерував захід Тарас Дзюбанський, директор Інституту релігії та суспільства УКУ.

Sports News | Men’s shoes

7 3В межах проекту 14-й Екуменічний соціальний тиждень, Інститут екуменічних студій УКУ, запрошує на дискусію "Як Соціальне вчення Церкви зміцнює сталий розвиток?", 15 квітня о 16.30.


Що спільного між принципами Соціального вчення і Цілями сталого розвитку? Як сьогодні Церкви сприяють сталому розвитку? Як це відображається у різних сферах? -  екології, економіці, політиці, соціальній сфері? Що громадський сектор та держава можуть черпати із Соціального вчення, щоб підсилювати соціально-корисні ініціативи?

Про ці та інші питання поговоримо із нашими спікерами д-ром Зіновієм Свередою, доктором соціальної економіки, о. д-ром Олегом Кіндієм, доцентом кафедри богослов'я ФБФ УКУ, директором ГО "Центр екобогослов'я та сталого розвитку", модератор д-р Тарас Дзюбанський, директор Інституту релігії та суспільства УКУ.


Участь у заході безкоштовна, щоб долучитися, будь ласка, реєтруйтесь за лінком
Деталі

Nike shoes | New Balance 991 Footwear

 

12-13 березня 2021 року, відбулось онлайн засідання спільноти IXE – Ініціативи Християн для Європи. Відчуваючи відповідальність за розбудову більш справедливого світу, учасники засідання обговорили важливі питання миробудування, захисту довкілля, нерівності та соціальної справедливості. Результатом зустрічі стала спільна заява, в якій члени ІХЕ закликають до негайного реагування на кліматичну кризу та об’єднання зусиль задля спільного внеску «у екологічну та соціальну справедливість та мир, ставши однією єдиною родиною».

Nike footwear | nike navy air vortex trainers for women 2017 High OG University Blue - Grailify

Інститут екуменічних студій УКУ запрошує до участі в Конкурсі міні-грантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічної співпраці» для реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких та екуменічних завдань.

Конкурс проектів для священиків, зацікавлених парафій чи громад, з метою реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких або духовних проектів в громадах чи парафіях задля започаткування або продовження співпраці та творення атмосфери дружби на місцевому рівні.

Мета конкурсу

• Творити атмосферу відкритості, діалогу та приязні між християнськими спільнотами через спільну працю над конкретними невеликими проектами громади чи парафії.

nike dunk high black leather chair for sale | Men's Runners & Sports Trainers

 

 

234

 

Інститут екуменічних студій Українського католицького університету

щиро вітає Вас та Ваші родини із Різдвом Христовим!

Нехай новонароджений Спаситель наповнить Ваші серця любов'ю та благодаттю,

а Різдвяна зірка огорне теплом та подарує затишок

в Ваших домівках.

 

 

Христос Рождається!

 

Славімо Його!

Ікона “Різдво Христове” Модест Сосенко

best Running shoes | Sneakers - ΦΘΗΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ 2020

Упродовж чотирьох днів, з 7-го по 10-те жовтня, у Львові тривав онлайн-Форум «13-й Екуменічний соціальний тиждень» присвячений темі: «Почути крик землі: інтегральна екологія в дії». Учасники з різних середовищ: Церкви та релігійних інституцій, закладів освіти, бізнесу, журналістики, соціальної роботи, державних структур та громадських організацій зібралися разом, ділилися досвідом та пропонували шляхи розв'язання екологічних проблем. Ініціював та організував Форум Інститут Екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні. Задля безпеки учасників, у час пандемії COVID-19, заходи відбувалися в онлайн на платформі Zoom, а також транслювалися через Facebook та Youtube.

Під час 13-го Екуменічного соціального тижня відбулося 17 подій, на яких змогли виступити понад 80 спікерів із восьми країн (Україна, Німеччина, Франція, Греція, США, Австрія, Ватикан, Канада).

Учасників привітали Вселенський Патріарх Варфоломій, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та президент УКУ Митрополит Борис Ґудзяк.

latest Running | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

У суботу, 10-го жовтня, відбулись вечірні поетичні читання: «Почути крик Землі в звучанні поезії». Цей захід завершив Міжнародний суспільний Форум «13-й Екуменічний соціальний тиждень», який тривав з 7-го по 10-жовтня. Подія відбулась у онлайн-форматі. Модерувала захід Юлія Баір, журналістка, авторка поезії та прози.

Ініціатори проведення заходу: Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за експертної підтримки львівського Арт-кластеру,

Під час зум-події поети та поетеси з різних куточків України і навіть закордону читали вірші на екологічну тематику, ділились своїми думками і рефлексіями.  

Running sneakers | Nike - Sportswear - Nike Tracksuits, Jackets & Trainers