Заступник голови Фонду св.Володимира

Круглий стіл 4 «Обсерваторія успішних екуменічних, солідарних та філантропічних ініціатив»

7 жовтня

best Running shoes | Nike React Element 87

 

Доброчиниий регіональний фонд святого Володимира

вул. Горбачевського, 21, 79044, Львів, п/с 8881,

тел. +38 032 2401802

факс. +38 032 2401810

+38 067 3749081

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.stwf.org.ua

Голова Фонду св. Володимира Матушевський Ігор Миколайович,

13.06.1958 р. н. Освіта: вища, інженер. Засновник осередку РУХУ на заводі Телеграфної апаратури, депутат  Міської Ради 1-го скликання, з 1989 року – на громадській роботі, з 1990 р. по 1995 р.- голова організації «Українська молодь-Христові», співорганізатор Міжнародних конференцій «Християнин і політика» та багатьох проектів з Австрією, Німеччиною, Швейцарією, Голандією. Медаль до 90-річчя ЗУНР за активну громадську позицію.

Заступник голови Фонду св.Володимира Крип’якевич Олександра Артемівна

1944 р.н., член Спілки Художників України, з родини політв’язнів. Освіта: вища. Учасник багатьох міжнародних, всесоюзних та республіканських виставок. Співзасновник осередків і член оргкомітету Ради Руху, співорганізатор з’їздів РУХУ у Львові і Києві. Голова оргкомітету 1-го З’їзду «Українська молодь Христові» у Львові в 1990 р. Співзасновник відродженої ТУСК Обнова, член редакції журналу «Патріархат». Подяка Президента до 20-річчя РУХу, Грамота Архиєпархії до 20-річчя виходу з підпілля УГКЦ.


Навчально-виховний і культурно-просвітницький проект «Центр Родини»

Мета: Одною з найбільших криз нашого суспільства є криза родини. Тільки здорові родини здатні творити сильну державу. Саме на родині перехрещуються інтереси держави і Церкви. Метою Центру Родини є створити модель лабораторії позитивних проектів для обнови української християнської родини, середовище, в якому кожен  член родини  від дитини до поважного віку  знайде відповідь на проблему.

Цільова аудиторія: діти від  2-х років, підлітки, молодь, молоді подружжя, старші

Місце та час проведення: В 2000 році спільно з Храмом Христового Воскресіння  у Львові по вул.Городоцькій, 319-а площею 1250 м.кв. за благословенням Блаженнішого Любомира з підтримкою Міської та Обласної адміністрацій розгорнувся проект, скерований на проблеми родини.

Результати: Протягом 10-ти  років: завершено будівництво та обладнання приміщень Центру, здійснено 157 акцій для дітей і родин, надана допомога психологами і лікарями 153 родинам, 5848 пацієнтам, в студіях Центру навчалося 543 дитини, працює 32 педагоги, статеве виховання пройшло 200 хлопчиків, видано допомоги на суму 36 160 тис.грн. , в опіці над пологами народжено 78 дітей

Унікальність ініціативи: Центр Родини – єдиний в Україні такого роду Центр, який існує за принципом безприбуткового менеджменту.

В Центрі Родини діють:

  • Лікарська, Родинна, Практично-    правова та Психологічна порадні.
  • Служба «Родина в потребі».
  • Студійно-навчальний центр для дітей , молоді і старших.
  • «Школа народжувати» для молодих подружжів.
  • Випозичальня одягу до І-го Урочистого св.Причастя, шлюбу та урочистих подій.

В Центрі Родини протягом року відбуваються родинні свята, концерти, зустрічі з цікавими людьми, національні і релігійні свята, виставки народного мистецтва. В Центрі Родини щороку організується літній табір для дітей-дошкільнят «Ангеляткова веселка».

В реконструкцію споруди Центру було вкладено 1 500 000 грн. від   фондів та приватних Добродіїв. 80 000 грн. – Фонду св. Володимира. Після завершення будівлі Центр може розвиватися за умов мінімального інвестування.

 

Фонд святого Володимира як громадська доброчинна організація був  створений і зареєстрований в Міністерстві Юстиції в 1997 році. Основною метою засновників фонду було згідно із статутом  організувати діяльність щодо соціальних потреб сім’ї, її культурного, національного і духовного відродження та впровадження християнських цінностей у зруйновані тоталітарною системою родинні вартості. Розпочинаючи проект для родин, фонд старався заповнити ті прогалини, які не заповнені державною соціальною політикою. Після приїзду у Львів др. Альберта з фундації “Реновабіс”, почалося фінансування одного з найбільших проектів в Україні, який, треба визнати, досьогодні не має аналогів. «Центр Родини» стає своєрідним банком ідей, частина з яких, з допомогою доброчинних вкладів, знаходить свою реалізацію. (Створення довідника соціальних служб Львівщини, створення порадництва для Родин, студії для дітей і дорослих, краєзнавчий центр «Паломник» і т.д. )

•      Фундація «Реновабіс» і громада міста Вольнцах (Німеччина)

•      Фонд Генрі Науена

•      Фонд «Коммунікантес» (Голандія) Фонд «Ведмідь і Лев» (Швейцарія)