Провінційний координатор спільнот «Віра і Світло» в Україні

Круглий стіл 4 «Соціальне волонтерство»

8 жовтня

«Про волонерство у спільнотах «Віра і Світло»

nike dunk high black leather chair for sale | jordans air max fusion

«Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.»(Євангеліє від Івана 15:16)

У «Вірі і Світлі» ми вчимося бачити, що у всіх інших, а особливо в неповносправних особах живе Бог. Вони мають щедрі обдарування, якими діляться з іншими і вони є тими, з ким ми зростаємо в любові.

Через ділення та особисту молитву , а також уважно слухаючи інших, ми все глибше пізнаємо шляхи Духа Святого, те, як Дух виявляється і працює в нашому житті, куди Він нас веде.

Підтримка спільноти стає життєво необхідною для всіх, як і для неповносправних    осіб, так і для їх сімей та приятелів. Коли ми справді творимо спільноту, можна розірвати ізоляцію, позбутися почуття сорому та провини.

У «Вірі і Світлі» ми дуже наголошуємо на трьох стовпах, на яких тримається наша спільнота: розумово неповносправна особа, члени сім’ї та їхні приятелі. Всі ці ланки важливі і всі вони взаємно підтримують дружні стосунки між собою.

Розумово неповносправні особи відкриваються і сяють у спільноті відданих людей. Члени сімей знаходять підтримку, щоб справлятися зі своїми проблемами, їх утішає те, що вони відкривають внутрішню красу своєї дитини. Приятелі дізнаються, що існує інша реальність, ніж та, де існує влада, конкуренція та гроші. Розумово неповносправна особа відкриває шлях у світ ніжності та відданості. Ця унікальна спільнота людей створює простір, де ми можемо ділитися радостями і болями, де ми можемо разом рости, вхопившись за надію. Це не лише питання доброго ставлення один до одного, але й віднайдення змісту життя разом.