“Нас єднає любов”. Під такою назвою відбувся концерт, яким неофіційно завершився 3-ій Екуменічний Соціальний Тиждень. 
Привітали глядачів співорганізатор конкурсу Ірина Кітура та брат Георг зі спільноти Тезе. Вони виголосили подяку всім хто брав участь та долучився до організації тижня. Брат Георг підсумував: “Завдяки 3-ьому Екуменічному Соціальному Тижневі я зрозумів, що львів’яни готові бути європейцями”.

Nike Sneakers | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov

Після невеликої перерви львів’яни і гості міста знову зібрались, щоб помолитись разом молитвою з Тезе. Вдалось їм це завдяки «Дню довіри», який відбувся 9 жовтня і став підсумковою нотою 3-го Екуменічного Соціального Тижня. Цей день дав надію молоді на те, що молитва знову буде відбуватись у Львові з визначеною періодичністю. Після Тезе усі мали змогу також піти на святковий концерт за участі гуртів «Кана», «Ковчег Ноя», «Гефсиманія», «Горлиця», співачки Лаури А. та Павла Табакова. 3-ій Екуменічний Соціальний Тиждень у Львові закінчився.

latest Running Sneakers | New Balance 991 Footwear

9-ого жовтня 2010 року в театрі ім. М. Заньковецької відбулися X Поетичні зустрічі на літературні читання на тему «Подорож у часі» за участю Мистецько-терапевтичного центру «Непротоптана стежина».

Giftofvision - Sneakers search engine | New Balance 530 "White" MR530SG - MR530SG

Вчителі християнської етики відзначили 20-ліття викладання цього предмету в школах Львівщини в рамках Третього Екуменічного Соціального тижня. 8 жовтня відбулась науково-практична конференція «Християнськи етика в системі сучасної освіти», щоб підбити підсумки, обговорити недоліки, запланувати майбутнє і відсвяткувати 20-тилітній ювілей.

Adidas footwear | Air Jordan

8 жовтня ввечері у Церкві Пресвятої Євхаристії в рамках 3 ЕСТ відбувся концерт хорового співу. Своїми голосами та майстерністю гри на музичних інструментах усіх присутніх порадували хор Церкви Пресвятої Євхаристії «Soli Deo» (художній керівник Ірина Мельник), капела бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих (Ярослав Мелех), зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» та хор національної та духовної пісні Храму Пресвятої Євхаристії «Вірли»(Роман Борецький).

Названі хори здобули собі славу в Україні та світі. Вони є лауреатами багатьох міжнародних конкурсів і мають у своєму доробку не по одному ком пакт-диску. У виконанні артистів звучали народні та духовні пісні, які не залишали байдужим нікого із глядачів. Лейтмотивом вечора стали цитати матері Терези з Калькутти, із закликами не боятися чинити добро, не зупинятися перед перешкодами, не падати духом. Атмосфера Храму, щирі дитячі погляди, їх дзвінкі голоси і невмируще слово української пісні майже на дві години підняли усіх до небес. І здавалося, що у твоїх вухах звучить відлуння ангельського хору.
Серед виконаних творів були такі знані й улюблені усіма молитви та пісні, як «Отче наш», «Величай, душе моя, Господа», «Достойно є воістину величати», «Взяв би я бандуру», «Червона калино, чого в лузі гнешся», «Забудь, дівчино, все забудь», «Червоні маки» та ін.. Свої вітання гостям та подяку виконавцям передав мер м. Львова Андрій Садовий. Концерт став справжнім святом для втомлених активною роботою учасників 3 ЕСТ. Він ще раз довів, що щирість і довіра можуть окрилювати, особливо, якщо вони злиті у гармонію найніжніших звуків людського серця.

best Running shoes brand | Nike air max

Альтернативу 5-ти славнозвісним “С” у сучасній журналістиці знайдено. Тепер журналістика буде у 3 “Д” форматі. Такі питання оговорювалися під час 3-го Екуменічного Соціального Тижня на круглому столі “Роль мас-медіа у вирішенні важливих суспільних проблем: філософія “Репортери надії в Україні”, що відбувся 8 жовтня в Українському Католицькому Університеті.

Best Sneakers | Saldos - Entrega gratuita

Про довіру як основу партнерства в соціальних ініціативах говорили на одному з чисельних круглих столів, що відбувалися у п’ятий день проведення 3-го Екуменічного Соціального Тижня. Зокрема тут брали участь Роман Коваль та Альона Горова з Українського Центру Порозуміння, Оксана П’ятковська, науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехнік, Ярина Хомцій, директор представництва ВЕФ «Запорука» Львівській області, керівник проекту «Інформаційний центр з питань українсько-італійської міграції», а також Віра та Анастасія Войтюки, які представляли міжнародне співробітництво на прикладі діяльності мистецько-терапевтичного центру «Непротоптана стежина» в Україні.

Running sneakers | Nike air max

Для вирішення конфлікту має відбутися двостороннє відновлення довіри. Такого висновку дійшли учасники круглого столу: “Від конфлікту до порозуміння в суспільстві”, який відбувся 8 жовтня під час 3-го Екуменічного Соціального Тижня.

latest Running Sneakers | Air Jordan Release Dates 2020

ауковці та просто активісти України та Німеччини починають по-трохи пригадувати усім та собі про світ, який в свідомостях багатьох уже давно забутий. Саме такому пригадуванню була присвячена виставка-семінар Музею Миру (Бібліотека Миру) під назвою «Забутий світ», яку презентували в п’ятницю, 8 жовтня, в рамках 3-го Екуменічного Соціального Тижня.

best shoes | Giftofvision , Sneakers search engine

П’ятий день 3-го Екуменічного Соціального Тижня розпочали виїзди в соціальні організації Львова. У список пунктів призначення ввійшов Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, Львівський навчально-реабілітаційний центр «Мрія», центр «Діти вулиці», БФ Хесед АР’Є, майстерня Лярш-Ковчегу. Гості та учасники Тижня мали нагоду побачити на власні очі, якими є плоди української філантропії. Втім, через нестачу часу не вдалось відвідати всі заклади.

nike dunk high black leather chair for sale | Mens Boat Shoes, Oxfords & Boots: Mens Footwear