1 жовтня, в рамках 4 Екуменічного соціального тижня, відбувся молодіжний святковий концерт української музикиза участі переможниці шоу «Україна має талант», незрячої полтавчанки Олени Ковтун.

Святковий концерт став своєрідним завершенням 4 Екуменічного соціального тижня. Тому учасники та гості дійства мали можливість зібратись ще раз разом, обговорити побачене та висловити свої враження один одному.

У програмі концерту взяли участь: хор «Стрітення» Українського Католицького Університету, фольковий гурт з Польщі "Бур'ян", гурт автентичного співу "ДоСхідСонця", котрий спеціалізується на відтворенні і пропаганді автентичного фольклору західної і центральної України, культурно-мистецький колектив «Острів дитинства».

Adidas shoes | 【6月上旬発売予定】 ナイキ エアフットスケープ モーション 全4色 - スニーカーウォーズ

Цьогорічна міжконфесійна молодіжна зустріч "День довіри" відбулася у Львові 1 жовтня в рамках 4-го Екуменічного соціального тижня. Молоді ініціативні люди зі Львова та навколишніх міст зібралися аби молитися разом, спілкуватися і пізнавати один одного.

Зустріч розпочалася із ранкової молитви в храмі Всіх святих при монастирі Святої Покрови Сестер Студиток. Трохи згодом усіх присутніх від імені громади Української Греко-Католицької Церкви привітав військовий капелан о. Степан Сус. Він також ділився досвідом свого місіонерства у м. Бангладеш.

nike dunk high black leather chair for sale | Ανδρικά Nike

1 жовтня у Львові відбулась виставка-ярмарок соціальних організацій в межах 4-го Екуменічного соціального тижня. На площі Ринок соціальні організації Західної України презентували власну діяльність.

Виставка-ярмарок – це традиційний захід Екуменічних соціальних тижнів. Цього року 11 організацій Західної України та 1 з Одеси розповідали про власну діяльність, продавали вироби, які власними руками зробили неповносправні та потребуючі люди. Окрім того, усі охочі могли внести свою пожертву для соціальних організацій до спеціальних скриньок.

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike Shoes

30-го вересня у Церкві Пресвятої Євхаристії відбувся концерт хорового співу і виконавців з особливими потребами. Це один із заходів 4-го Екуменічного соціального тижня «Реформи через довіру».

Урочисто відкрив концерт ансамбль бандуристів «Карпати». Виконавці колективу – чоловіки з вадами зору. Виступали також: жіночий ансамбль «Струмочок», дитячий колектив «Радуниця», хорові колективи «Оранта» та «Soli Deo».

Running sneakers | Air Jordan 1 Παπούτσια & Ρούχα , Προσφορές, Στοκ, Φθηνά , Gov Sport

   30 вересня учасники 4-го Екуменічного соціального тижня підбили підсумки Академічної конференції та круглих столів. Паралельно з обговореннями учасники Екуменічного соціального тижня напрацювували резолюцію. І 30 вересня по завершенню усіх круглих столів її оголосили.

Running Sneakers Store | Nike SB x Parra 'Japan Federation Kit' T-Shirt - Black / White , Pochta

30-го вересня, у рамках 4-го Екуменічного соціального тижня, відбувся круглий стіл «Реформи як чинник активізації громадянського суспільства». Українські та закордонні експерти обговорювали реформи у сферах лідерства, політичної кон'юктури, охорони здоров'я.

latest Running Sneakers | As part of Jordan Brands unveiling of their Summer 2021 lineup, official images of the the Air Jordan 6 "Barely Rose" (Gold Hoops) , Sciaky

30 вересня відбувся круглий стіл "Громадські ради та органи виконавчої влади: ефективне партнерство". Участь в обговореннях взяли представники обласних рад Західної України. Круглий стіл організували: відділ сприяння розвитку громадянського суспільства та взаємодії з об’єднаннями громадян, Секретаріат Кабінету Міністрів України; організатори Екуменічного соціального тижня та програма сприяння Парламенту України ІІ.

Adidas footwear | Clothes Online , Shoes Online , Giftofvision

30 вересня британські, французькі та українські експерти обговорювали тему «Реформування – шлях до євроінтеграції» на круглому столі в рамках 4-го Екуменічного соціального тижня.

Свою доповідь «Стратегія Європейського Союзу стосовно соціальної ринкової економіки та її вигоди для України» президент французької асоціації (Право на економічну ініціативу) ADIE Марія Новак підсумувала: «Солідарність по-радянськи та домінування приватного інтересу без врахування суспільного є двома сторонами одного і того ж режиму диктатури.

Running Sneakers Store | Mens Flynit Trainers

29 вересня в рамках проведення 4 Екуменічного соціального тижня (ЕСТ) в приміщенні Львівської обласної ради відбулася Академічна конференція на тему «Реформи через довіру» за участі провідних експертів із Україна та закордону. Академічна конференція «Реформи через довіру», що відбувалася в рамках 4 ЕСТ розпочалася із спільної екуменічної молитви. Своє слово-звернення сказав Владика Бенедикт, єпископ Львівський : «Перші християни хотіли і шукали свої шляхи до Бога, до єдності. Сьогодні і ми молимося за єдність церков, за вселенську єдність. На жаль, єдності в суспільстві не вистачає на теперішній час, бо людина не ставить Бога на першому місці у своєму житті».

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike - Sportswear - Nike Tracksuits, Jackets & Trainers

Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ, – експерт Світового банку
«У порівнянні з Норвегією, де 75% населення довіряє фінансовій системі держави, в Україні 75 % людей не довіряє нікому. Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ» – про це розповів координатор програм приватного та фінансового сектору Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Маріус Вісмантас на Академічній конференції Екуменічного соціального тижня.

best Running shoes | Nike Shoes