Дорогі друзі та партнери Екуменічного соціального тижня в усіх куточках України та світу,

від імені організаційного комітету ЕСТ звертаємося до Вас із проханням бути небайдужими до долі України у цей нелегкий час!

Місія екуменічних соціальних тижнів, які впродовж шести років відбуваються в Україні та соціальних тижнів у Європі, що мають майже столітню історію, є спорідненими – це досягнення добробуту суспільства покращенням соціальної політики через пошук консенсусу та об’єднання зусиль влади, громади, Церков та бізнесу.

Як бачимо, сьогодні одна із важливих для побудови справедливого громадянського суспільства сил є абсолютно нелегітимною та чинить протиправні дії проти українського народу. Це влада. І ми усі добре розуміємо, що такі дії теперішніх посадовців нівелюють будь-які намагання українського народу жити у цивілізованому громадянському суспільстві.

jordan Sneakers | Nike SB and Parra have teamed up for Tokyo 2021 , Fitforhealth

“Спільнота Українського католицького університету оголошує громадянську непокору президентові та його уряду і разом з Євромайданом та – ми переконані – усім українським народом домагатиметься негайної відставки чинної влади, сформування тимчасового уряду й проголошення дострокових виборів в усі органи влади”. Повний текст Заяви нижче.

Заява
Українського католицького університету
про громадянську непокору

Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом.

Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі. Потоптано навіть ту мізерну нагоду до діалогу, яку народ йому залишив.

Ця страшна Євромайданна ніч, якби не героїчний спротив демонстрантів, стала б у ряд з Варфоломіївською і Кришталевою. Після неї виконувати накази й розпорядження влади – це суперечити людському сумлінню. Коли з Майдану в невідомому напрямку вивезли десятки ні в чому не винних людей, катованих уже в автозаку, президент Янукович перестав бути президентом України, а його поплічники – урядом нашої держави.

Спільнота Українського католицького університету оголошує громадянську непокору президентові та його уряду і разом з Євромайданом та – ми переконані – усім українським народом домагатиметься негайної відставки чинної влади, сформування тимчасового уряду й проголошення дострокових виборів в усі органи влади.

Nike footwear | Nike Air Max 270 - Deine Größe bis zu 70% günstiger

В Українському католицькому університеті 8 жовтня відбувся круглий стіл «Екуменічний аспект соціального служіння» в рамках 6-го Екумеінчного соціального тижня.

Учасники шукали відповіді на питання, яким є екуменічний вимір соціального служіння, ділилися досвідом співпраці між Церквами і соціальними організаціями та пропонували конкретні кроки задля вирішення проблеми сирітства в нашій державі.

nike dunk high black leather chair for sale | Nike SB x Parra 'Japan Federation Kit' T-Shirt - Black / White , Pochta

У Львові на південно-західній стороні площі Ринок 5 жовтня відбулась виставка-ярмарок соціальних організацій міста. Захід відбувся в рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня.

Тут було репрезентовано друковану продукцію та надано інформаційну довідку представників таких спільнот і організацій як «Крамниця добра – УГКЦ», Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Fundations for Freedom.

Знайомила громадськість із «Школою християнського аніматора» Фундація Духовного Відродження, яка уже протягом п’яти років займається просвітницькою діяльністю на парафіях з активною молоддю та дітьми. Школа проводить навчання  християнських аніматорів, організовує соціально-культурні заходи, здійснює місійні виїзди та займається збором коштів для сиріт і малозабезпечиних дітей.

Running sports | Women's Sneakers

В рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня 4 жовтня відбулася зустріч у дусі Тезе. У каплиці Філософсько-Богословського Факультету УКУ львівська спільнота облаштувала простір для вдумливої молитви – хрест посеред кімнати, крихітні свічки, коци на підлозі. Все сприяло тому, аби наблизитися думками до Всевишнього.

Почесним гостем зустрічі був отець Григорій Драус. А згодом, по скайпу, приєднався до молитви та бесіди й брат Бенуа з Франції. Діалог вівся англійської мовою, віряни ставили найрізноманітніші питання. Найцікавішим було питання про те, чи відвідає Папа Франциск І зустріч Тезе у Страсбурзі. Брат у відповідь запитав про здобутки 6 Екуменічного Соцального тижня.

Asics footwear | Releases Nike Shoes

Під час VI Екуменічного соціального тижня 4 жовтня у Львові відбувся круглий стіл на тему "Благодійність у Львові: загрози та перспективи" в рамках конференції "Львів соціальний". Організатором заходу була ГО «САМІ», спільно з БФ «Крила надії» та Інститутом екуменічних студій.

Учасники зустрічі дискутували щодо загроз, які сьогодні існують у сфері благодійності у Львові та Україні. Зокрема, назріла проблема, яка полягає у появі фондів та організацій, що спекулюють на благодійності та використовують довіру громади на користь власного збагачення. Ситуація, що склалася, негативно позначається на діяльності кожної благодійної організації та на розвитку благодійності вцілому. З цією метою «САМІ», спільно з фондом "Крила надії", організували цей круглий стіл, щоб почути думку кожного благодійника та разом розробити правила гри на ринку благодійності Львова.

nike dunk high black leather chair for sale | New Balance 327 Moonbeam Leopard , Where To Buy , undefined , Spartanova

У рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня 4 жовтня відбулася тренінгова сесія «Міжнародна молодіжна співпраця у сфері неформальної освіти». Тренери та іноземні волонтери, що працюють в Україні ділись навичками і досвідом у сфері волонтерської співпраці та неформальної освіти.

Asics footwear | Nike Air Max 270

У Львові 4 жовтня відбулося засідання круглого столу «Процес виховання провідної християнської верстви у Східній Європі». Модерував засідання ліцензований магістр богослов’я, докторант Папського університету св. Томи Аквінського Тарас Курилець. Захід відбувся в рамках VI Екуменічного соціального тижня

«Бути на службі охорони життя» - про таке гасло і діяльність Школи біоетики УКУ розповів ректор Духовної семінарії Святого Духа о. Ігор Бойко. Якщо в сучасному світі, за словами Папи Івана Павла ІІ, існує «культура смерті», то виховання студентів Школи біоетики полягає у поширенні «культури життя».

Buy Kicks | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Mnje

Під час 6-го Екуменічного Соціального Тижня 3 жовтня у Львові учасники відвідали соціальні організації міста - майстерню спільноти «Лярш-Ковчег» для осіб з розумовою неповносправністю «Бджілки» та Центр інтегральної опіки для жінок в кризових ситуаціях.

Теплом та радістю зустріли гостей члени спільноти «Лярш» в приміщенні майстерні «Бджілки», що знаходиться на території храму св. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а). Оксана Магура, провідник спільноти «Лярш» в Україні, з допомогою жителів Ляршу розповіла про основні моменти побуту та дозвілля. Відвідини розпочались із слайд-шоу, де була представлена історія та ідея заснування спільноти «Лярш» у Франції Жаном Ваньє у 1964 р., а також світлини друзів організації.

nike dunk high black leather chair for sale | New Balance 327 WOMENS Moonbeam/Outerspace - Afterpay Available

Під час 6-го Екуменічного Соціального Тижня 3 жовтня відбувся майстер-клас для працівників соціальної сфери за методом балінтовської групи. Працювала з учасниками супервізор соціальних проектів та програм, психолог Світлана Бєляєва.

У тренінгу брали участь представники центрів соціальних служб (10 осіб), проте всі охочі могли спостерігати. Адже майстер-клас мав методичних характер.

«Балінтовська група передбачає групову тренінгову роботу, яка має на меті професійно вдосконалити фахівців та запобігти емоційному вигоранню через зниження професійного стресу, - пояснила на початку С. Бєляєва, багаторічний тренер балінтовських груп. ­- Тренінг передбачає створення емоційно безпечного простору та отримання учасниками емоційної підтримки в середовищі колег».

Під час майстер-класу обговорювали конкретну «професійну проблему», ситуацію конкретного соціального працівника, а згодом всі учасники пропонували шляхи вирішення питання. У результаті методом «мозкового штурму» балінтовська група розв’язала проблему колеги.

Sport media | Streetwear & Hip Hop Klamotten Online Shop , DefShop