Дорогі друзі,

Щиро та сердечно вітаємо Вас із Світлим Воскресінням Христовим!

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя й добробуту. Нехай Ваші душі наповнюються теплом і любов'ю, а життя - радістю та добрими подіями.

Хай Пасхальні свята принесуть Вам благословення Господнє, додадуть життєвої сили й наснаги на великі справи.

 З любов’ю у Христі,

Команда Інституту Екуменічних Студій

Giftofvision - Sneakers search engine | New Releases Nike

Президент Соціальних тижнів Франції Жером Віньйон глибоко стурбований ситуацією в Україні і захоплений від того, що у такий непростий час відбулось проведення 7-го Екуменічного соціального тижня у м. Львові. «Незважаючи на мою відсутність сьогодні, правління СТФ і я особливо стурбовані нинішньою ситуацією в Україні, за страждання, які зазнав народ України. Ми закликаємо всіх віруючих в цій країні, продовжувати показувати їх віру і впевненість, бо тільки мирні рішення є стійкими в майбутньому», - зазначив він.

З першого року проведення Екуменічних соціальних тижнів, організованих УКУ, Соціальні Тижні Франції (СТФ) були запрошені на них для обміну думками та досвідом. «Для мого попередника, Мішеля Камдессю, і мене це була велика честь, мати можливість виступити з промовою у Львові і ми були дуже вражені прекрасною організацією, розмаїттям подій, актуальністю, і вирішенням дуже вразливих питань на конференціях та круглих столах.

Running sneakers | Sneakers

Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький Римсько-Католицької Церкви в Україні  радіє від того, що вже всьоме Інститут екуменічних студій Українського католицького університету організовує і проводить Екуменічний соціальний тиждень. Про це він зазначив у своєму вітальному листі, адже не зміг особисто відвідати Всеукраїнський суспільний форум. «Бажаю, щоб за натхненням Параклета, спадщина II Ватиканського Собору, яка в чудовий спосіб вказує на єдність у різноманітності, дозволила організаторам, учасникам та всім людям доброї волі побачити у ближньому брата та сестру у Господі», - написав митрополит Мечислав Мокшицький.

Nike Sneakers Store | adidas chunky sneakers white gold women jeans size
 

4 жовтня у Львові відбулась традиційна виставка-ярмарок соціальних організацій. Цим заходом завершився 7-й Екуменічний соціальний тиждень

Виставка-ярмарок соціальних  організацій  дозволила  львів’янам та гостям міста ознайомитись із діяльністю різноманітних благодійних організацій та допомогти їм у турботі про соціально незахищених людей. Зокрема, участь у виставці-ярмарку взяли такі організації: «Лярш-Ковчег», центр «Емаус» (УКУ), ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги»  Оселя», БО Центр Даун-синдром "Промінчик", «Майстерня добра», навчально-реабілітаційний центр "Джерело", БФ «Карітас –Львів УГКЦ», «Фундація Духовного Відродження». 

До уваги  відвідувачів були представлені речі, більшість з яких зробили люди із особливими потребами. Це різноманітні свічки та мила, патріотичні відкритки та календарі, листівки та аплікації, аксесуари та іграшки, в’язані шапки та сумки, записи колядок.

Проект «Центр соціальної  допомоги» благодійного фонду «Карітас – Львів УГКЦ» представили як декоративні предмети побуту, так і практичні речі. «Наша пані Лідія 86 років зробила ляльки-мотанки, пані Ольга, інвалід трудового каліцтва представила вишивані картинки та відкритки, пані Тамара, 92 роки передала в’язані шапки». розповіла керівник проекту «Центр соціальної  допомоги» Галина Гій.

Sports brands | Air Jordan 1 Bandana Release Date - Air Jordan 1 High OG "Paisley" Releasing Spring 2021

У рамках VII Екуменічного соціального тижня в Українському католицькому університеті відбувся BarCamp «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства». Учасники BarCampу взяли участь у майстер-класах та творчій майстерні.

Тренінг «Розробка грантових проектів» провела Олександра Сладкова, начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту розвитку Львівської міської ради. Тренер ознайомила присутніх із обов’язковими складовими грантів, розроблених під певний проект. За її словами, проект – це впровадження нової практики в середовище  для того, щоб після його закінчення практика «прижилася». Грантовий проект має мати чіткий початок і кінець, цілі та чітко окреслені результати.

Giftofvision - Sneakers search engine | Saldos - Entrega gratuita

Під час 7-ого Екуменічного Соціального Тижня 3 жовтня в Українському католицькому університеті у Львові відбувся круглий стіл «Моделі соціалізації неповносправних осіб на досвіді спільнот Лярш».

У заході взяли участь провідники спільноти «Лярш» з України та закордону. Вони ознайомили слухачів з історією своєї організації, поділились досвідом роботи у напрямку інтеграції в суспільство осіб з розумовою неповносправністю, а також обговорили можливі перспективи своєї діяльності. Основною думкою, яка об’єднала всіх доповідачів, було твердження про цінність особистості кожного і особливе покликання до життя усіх.

Модератор круглого столу Наталія Бордун, директор Інституту лідерства та управління Українського католицького університету, привітавши гостей, наголосила, що особливий успіх у роботі з неповносправними мають ті люди, які прагнуть у всьому бути собою і залишаються дітьми навіть у зрілому віці.

bridge media | New Balance 327 Pastel Bleu/rose/jaune - WS327CL1

У рамках VII Екуменічного соціального тижня 2 жовтня відбувся вечір хорового духовного співу «Молитва за Україну». У приміщенні Церкви Пресвятої Євхаристії хористи виконали традиційні церковні пісні в новій обробці та народні пісні. Ведучі духовного концерту Анастасія Войтюк і Дмитро Бартково знайомили присутніх із хорами та їхньою програмою. Першим виступив камерний хор храму Пресвятої Євхаристії "SOLIDEO". Вони заспівали "Отче наш" і "Богородице Діво". Коли хористи виконували пісню "Пливе кача по Тисині", всі присутні піднялися та вшанували пам'ять загиблих героїв. Свою програму на Вечорідуховного співу представили також хор «ЕТЕРІЯ», хор львівського крайового ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозванного «СТАВРОС» та літургійний хор Вірменського Катедрального Собору у Львові «САГМОС».

 

Sportswear free shipping | UK Trainer News & Releases

В рамках Barcamp «Ініціативна молодь: виклик часу – потреба суспільства» відбудеться показ фільму «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода». Документальний фільм заснований  на книзі спогадів відомого економіста - «Залишаючись українцем...».     Режисер Володимир Кузнєцов зробив спробу показати унікальний досвід становлення Богдана Гаврилишина як всесвітньювідомого мецената та науковця, котрий розпочав свій кар'єрний шлях з роботи лісоруба та офіціанта. Всесвітньовідомий економіст та громадський діяч, також записав відео звернення до молодих та ініціативних людей,  в якому поділиться власним досвідом того, що означає бути відповідальним. 

 

Authentic Nike Sneakers | Air Jordan Release Dates 2020

Під час 7-ого Екуменічного Соціального Тижня 2 жовтня в Українському католицькому університеті у Львові відбувся круглий стіл «Соціальна відповідальність соціолога та соціального працівника як ознака професіоналізму».

У заході взяли участь провідні українські науковці, що спеціалізуються на питаннях професійної етики працівників соціальної сфери: Лариса Климанська, доктор соціологічних наук, доцент, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка», Ірина Курляк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету, Ніна Гайдук, кандидат педагогічних наук, керівник програми професійної підготовки соціальних працівників, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

 

Nike Sneakers | Nike Dunk Low SP University Red - Grailify

2 жовтня в Українському католицькому університеті у рамках 7-го Екуменічного соціального тижня пройшов семінар Українського християнського академічного товариства (УХАТ) «Пам'ять, історія, ідентичність».

На ньому представники християнських церков обговорили роль релігії у Революції гідності та обґрунтували християнські передумови майбутніх суспільних перетворень.

Зустріч модерували відповідальний секретар УХАТ, голова Львівського ставропігійського братства св.ап. Андрія Первозванного Української Автокефальної Православної Церкви (УАПЦ) Тарас Дмитрик та директор-засновник Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, керівник досліджень Коледжу Бернардинів д-р Антуан Аржаковський.

 

nike dunk high black leather chair for sale | Air Max