08 жовтня, 10:00
РЕПОРТАЖІ
Учасники ІІІ засідання УХАТ - фото 1
Учасники ІІІ засідання УХАТ
7 жовтня, під час ХIV Екуменічного соціального тижня, завершилася дводенна сесія Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Тема третьої частини засідання – екуменізм праведності на захист справедливості, прав людини, свободи та довкілля. Пригадуємо, що сесія складалася із трьох частин упродовж 6–7 жовтня.

07 жовтня, 15:50

Репресивна комуністична машина як лабораторія екуменізму: підсумки другого засідання УХАТ - фото 1
 
«Спільне свідчення під час радянського переслідування за віру: досвід православних, католиків та протестантів», — цій темі було присвячене друге засідання Українського християнського академічного товариства, яке відбулося 6 жовтня в рамках 14-го Екуменічного соціального тижня.

07 жовтня, 11:05

Павло Смицнюк - фото 1
Павло Смицнюк
Учора, 7 жовтня, відбулось перше засідання Українського християнського академічного товариства у межах Екуменічного соціального тижня. У його межах науковці обговорили екуменізм мучеників.

ВІСНИК Інституту екуменічних студій УКУ

Running Sneakers | adidas chunky sneakers white gold women jeans size

Дорогі друзі!

Дякуємо Вам за цікавість до роботи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.

І півріччя завершилось, а значить настав час підсумків.

Ми зібрали для вас найголовніші події за пів року, а також найцікавіші анонси подій на ІІ півріччя. Вісник надсилається українською та англійською мовами. 

Ознайомлюйтесь! 

Будемо щиро вдячні за відгуки.
 
Sneakers Store | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

Sports brands | Nike Air Force 1 Low UV Reactive Swoosh - DA8301-101

Опубліковано на http://risu.org.ua/

Дев’ятий Екуменічний соціальний тиждень пройде 28 вересня – 2 жовтня у Львові.

Цьогорічною темою ЕСТ є «Міграція: виклик для України».

Захід організовує Інститут екуменічний студій УКУ за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка». На захід зберуться представники різних конфесій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ задля ділення досвідом та напрацювання способів вирішення соціальних проблем, пов’язаних з вимушено переселеними людьми.

 

bridgemedia | Nike Air Force 1 High

ZIK IA -http://zik.ua/news/2016/09/06/9yy_ekumenichnyy_sotsialnyy_tyzhden_zaproshuie_uchasnykiv

Організаційний комітет Екуменічних соціальних тижнів запрошує до участі у 9-му Екуменічному соціальному тижні «Міграція: виклик для України», що відбудеться у Львові з 28 вересня по 2 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зареєструватись можна за посиланням. Участь – безкоштовна.

Sportswear free shipping | New Balance 327 Pastel Bleu/rose/jaune - WS327CL1

Релігійний інтернет-ресурс "Духовна велич Львова"

http://velychlviv.com/u-lvovi-tryvaye-pidgotovka-do-9-go-ekumenichnogo-sotsialnogo-tyzhnya-migratsijni-pytannya-vyklyky-dlya-ukrayiny/

 

У середу, 29 червня, в Інституті екуменічних студій УКУ відбулося засідання експертної ради 9-го Екуменічного соціального тижня (ЕСТ), який відбудеться 28 вересня – 2 жовтня 2016 року під назвою: «Міграційні питання: виклики для України». Участь у зустрічі взяли: о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету; Галина Бохонко, директор ІЕС УКУ; Ірина Кітура, координатор ЕСТ; Вікторія Середа, соціолог, викладач УКУ; Оксана Міхеєва, соціолог, викладач УКУ; Тетяна Шаповалова, завідувач секції соціальної роботи НУ «Львівська політехніка»; Оксана Рубай, керівник Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Віктор Степанюк, заступник директора Департаменту соціального захисту населення ЛОДА;  Юрій Шивала, заступник директора ГО «Крим SOS».

Running Sneakers Store | As part of Jordan Brands unveiling of their Summer 2021 lineup, official images of the the Air Jordan 6 "Barely Rose" (Gold Hoops) , Sciaky

РІСУ - Релігійно-інформаційна служба України

 http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/62643/ 

22 лютого в Українському католицькому університеті відбулося засідання експертної ради Екуменічного соціального тижня. Учасники обговорили проведення 9-го Екуменічного соціального тижня, що проходитиме з 28 вересня  по 1 жовтня 2016 року у м. Львові.

Як повідомили РІСУ в Інституті екуменічних студій, тема цьогорічного суспільного форуму – Міграційне питання: виклик для України. Представники Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  під час зустрічі ознайомилися з попередньою програмою ЕСТу та заходами, що відбуватимуться впродовж тижня і висловили рекомендації щодо наповнення форуму.

Sport media | Nike SB and Parra have teamed up for Tokyo 2021 , Fitforhealth